Tradycji stało się zadość! Kolejne Święto Choinki na Osiedlu Franciszkańskim
Kolejny Dzień Choinki na Osiedle Franciszkańskie za nami! Było świątecznie i kolorowo, frekwencja dopisała, a uśmiechy rozgrzewały mroźny wieczór.
Więcej
Nasi doradcy przybliżą odwiedzającym szczegóły oferty mieszkań w Ligocie, a także na os. Witosa (w ramach projektu Bardowskiego 1). Zapewniamy, że wybór możliwych wariantów powierzchniowych, układów funkcjonalnych i udogodnień będzie naprawdę szeroki. Osoby zainteresowane uzbrojonymi działkami budowlanymi oraz domami jednorodzinnymi zapraszamy natomiast do rozmów o Osiedlu Wieszowa, oddalonego zaledwie 20 min jazdy samochodem od Gliwic.
Zachęcamy do odwiedzenia stoiska B1, w pobliżu głównego wejścia do sali wielofunkcyjnej. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.
W związku z targami informujemy, że w najbliższą sobotę (8 września) biuro sprzedaży mieszkań będzie zamknięte. Za utrudnienia przepraszamy i już od poniedziałku zapraszamy ponownie.